HNT/HN – HBT/HB

درب لولایی سردخانه برای اتاق های با دمای بالای صفر (4 تا 0 درجه سانتی گراد) و دمای استاندار (20- تا 0) درجه سانتی گراد با ضخامت 70 و 90 میلی متر، دارای عایق تزریقی پولی یورتان با دانسیته ‌38 یا 40 کیلوگرم بر متر مکعب‌ می باشد.

Visual Description
specification-01-1-1030x483
یراق آلات

HPT/HP

در لولایی با ضخامت 120 میلی متر مناسب برای اتاق های با دمای استاندارد (40- تا 20- درجه سانتی گراد). این در، تزریق شده با فوم پلی یورتان با دانسیته 38 یا 40 کیلوگرم بر متر مکعب و تولید با ورق استیل یا گالوانیزه رنگی می باشد و مجهز به المنت حرارتی داخل چارچوب و یا داخل در و یا هر دو است که به سهولت قابل تعویض می باشد و در دارای 2 ردیف لاستیک می باشد.

Visual Description
specification-2-01-1030x483
یراق آلات

GP-200

درب های مقاوم بادبزنی تک لنگه جهت مصارف صنایع غذایی و فروشگاه های زنجیره ای.
درب های پلی اتیلن بادبزنی تک لنگه، با لولای استنلس استیل، دارای کاربری های متفاوتی می باشد. این نوع در، دارای استاندارد بالای بهداشتی بوده و در مقابل سرما و رطوبت، مقاوم می باشد و قابل استفاده در کارخانجات مواد غذایی می باشد. همچنین دارای بدنه و لولای بسیار مقاوم می باشد.

یراق آلات

SD-200

درب های بادبزنی تک لنگه، جهت مصارف صنایع غذایی و فروشگاه ها.
درب بادبزنی تک لنگه، با ضخامت 40 میلی متر، جهت جداسازی سالن های تولید، که دارای دمای یکسان می باشند. این درب، بصورت نیمه ایزوله و تزریق شده با عایق پولی یورتان، با دانسیته 38 یا 40 کیلوگرم بر متر مکعب می باشد.

یراق آلات

GP-360

درب های بادبزنی دو لنگه، جهت مصارف صنایع غذایی و فروشگاه های زنجیره ای. درب های بادبزنی مدل 360-GP با لولا از جنس استیل، ترکیبی از کیفیت و کارایی می باشد . لولاهای بکار گرفته شده، دارای طول عمر بالا و جهت استفاده در محیط های صنعتی می باشند. همچنین این نوع طراحی، اجازه تردد بسیار آسان را برای کاربر میسر می نماید.