GP-200

درب های مقاوم بادبزنی تک لنگه، جهت مصارف صنایع غذایی و فروشگاه های زنجیره ای.
درب های پلی اتیلن بادبزنی تک لنگه، با لولای استنلس استیل، دارای کاربری های متفاوتی می باشد. این نوع در، دارای استاندارد بالای بهداشتی بوده و در مقابل سرما و رطوبت، مقاوم می باشد و قابل استفاده در کارخانجات مواد غذایی می باشد. همچنین دارای بدنه و لولای بسیار مقاوم می باشد.

FITTINGS

SD-200

درب های بادبزنی تک لنگه، جهت مصارف صنایع غذایی و فروشگاه ها.
درب بادبزنی تک لنگه، با ضخامت 40 میلی متر، جهت جداسازی سالن های تولید، که دارای دمای یکسان می باشند. این درب، بصورت نیمه ایزوله و تزریق شده با عایق پولی یورتان، با دانسیته 38 یا 40 کیلوگرم بر متر مکعب می باشد.

FITTINGS

GP-360

درب های بادبزنی دو لنگه، جهت مصارف صنایع غذایی و فروشگاه های زنجیره ای. درب های بادبزنی مدل 360-GP با لولا از جنس استیل، ترکیبی از کیفیت و کارایی می باشد . لولاهای بکار گرفته شده، دارای طول عمر بالا و جهت استفاده در محیط های صنعتی می باشند. همچنین این نوع طراحی، اجازه تردد بسیار آسان را برای کاربر میسر می نماید.

Visual Description
specification4-01-01-1030x450-1
FITTINGS

DSD-360

درب های بادبزنی تک لنگه، جهت مصارف صنایع غذایی و فروشگاه ها.
درب بادبزنی تک لنگه، با ضخامت 40 میلی متر، جهت جداسازی سالن های تولید، که دارای دمای یکسان می‌باشند. این درب، بصورت نیمه ایزوله و تزریق شده با عایق پولی یورتان، با دانسیته 38 یا 40 کیلوگرم بر متر مکعب می باشد.

FITTINGS